Şartlar & Koşullar

Şartlar ve koşullar

Genel Şartlar

 

 Sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ve telif hakları muzikokulu.com’a , temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.

 

İade Şartları

 

Müzik Okulu olarak biz sizin almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

 

Almış olduğunuz üründe eksik yada basılmamış sayfa, yırtık,  veya benzeri ürün kaynaklı hata var ise;  bize orijinal ambalajına ve gönderim kutusuna yerleştirmek kaydı ile iade edebilirsiniz.

 

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra gönderim masrafları ve ürün bedeli size iade edilecektir.

 

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

 

Nasıl İade Edilir ?

 

Bize ilk olarak mail ile üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız veya iletişim numarası ile ulaşmanız gerekmektedir.

İletişimin ardından mail yolu ile şikayetinizi belirten bir not ile birlikte ürünü orijinal ambalajına, garanti belgesi ve diğer ürüne ait dökümalarla birlikte sıkıca paketleyip aşağıdaki adrese göndermeniz rica olunur. Yakınca Mah.Kenan Işık Cad. Tuva Sitesi C Blok Kat:3 No:12 Yeşilyurt/Malatya

Tel: 05551440544

E-mail: gokhanaladag@hotmail.com.tr

Takip edilebilir bir kargo şirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur. Unutmayın ki biz kusuru onaylayıp size paranızı ve kargo masraflarını ödeyinceye kadar ürünü bize ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Sipariş İptali:

 

Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

 

Garanti Şartları:

Kitap ve benzeri ürünler tamamı ile Müzik Okulu güvencesindedir. Yanlış nota yazılımı, eksik sayfa ve benzeri kusurlarda hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Diğer ürünler ise üretici firmanın garantisi altındadır. Üründe çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde onarım merkezi yoktur.